Dopasowani.pl
Nie pamiętasz hasła?
loading...
Moje konto Poczta Propozycje partnerów Jaką mam osobowość Top lista Szukaj Forum randkowe Blog
« Powrót do tematów forum

czy ktoś tu kogoś poznał?

Autor: Pawlisko85
Data: 2017-06-03
Czas: 20:47:57
Wchodzę dosyć często na swój profil i szukam dziewczyny z mojej miejscowości albo okolic i cóż widzę - ostatnie logowanie ponad miesiąc temu.Myślałem żeto tylko z Wałbrzycha nikt nie wchodzi ależ skąd z innych miast też . Mam konto vip mogę pisać ale jak dziewczyny nie wchodzą na konto to też i odpowiedzi brak.Może ktoś mi poradzi jak kogoś poznać!
Autor:
Data: 2017-07-19
Czas: 16:58:42
Nie wiem czy już ktoś ci odpowiedział na twoje pytanie. Mam tu konto od kilku miesięcy i z poznawaniem tu osób jest bardzo słabo. Ciężko z kimkolwiek tu pogadać. Jeśli chcesz to polecam sympatię tam jest lepiej. I można popisać i kogoś poznać. Polecam. A tu mam wrażenie,że są same wymarłe dusze. To mocno zniechęca, a przecież nie o to chodzi. :) Pozdrawiam Dorota
Autor:
Data: 2017-08-06
Czas: 12:07:59
Cześć - wychodzi na to, że portal trzeba by aktualnie odrestaurować samodzielnie - skoro już wykupiłem premium, mogę nie czekając na adminów zzaapraasszać....... :D
Autor: alexanna
Data: 2018-02-03
Czas: 23:22:12
dP
(c) 2007 - 2012 Dopasowani.pl
  |   zaradni.pl   |   zdrowyportal.org   |   instrukcja.pl   |   net-sennik.pl   |   diagnozujmy   |   bekazczlowieka.pl   |   automatysprzedajace.net   |   myname.pl
Regulamin | Polityka prywatności | Dział obsługi klienta