Dopasowani.pl
Nie pamiętasz hasła?
Start Logowanie Rejestracja
Malwinka10
Droga Redakcjo!
Z przyjemnością piszę do Państwa, aby powiadomić, że dzięki Wam spotkałam na portalu Tego Jedynego!
Nie wierzyłam, że to się może wydarzyć. Nie miałam nic, a teraz mam wszystko-to cudowne, że razem możemy się cieszyć naszym szczęściem. Gdybym nie założyła tutaj swego konta, to pewnie nie trafilibyśmy na siebie i do spotkania by nie doszło.
Wystarczyło to jedno spotkanie w kawiarni, abyśmy zostali ze sobą razem.
Dziękuję szczerze za to Nasze szczęście. Tym bardziej to doceniam, że oboje jesteśmy po przejściach i nie pierwszej młodości a jeszcze tyle dobrego przed nami.
Pozdrawiam serdecznie! i zachęcam innych aby tutaj może właśnie poszukali dla siebie drugiej połówki- bo warto jest szukać aby znaleźć tę właściwą dla siebie osobę.
Malwinka10
Małgosia i Andrzej
Od pierwszego obejrzenia swoich profili coś pomiędzy nami zaiskrzyło i było to niesamowite! Pisaliśmy do siebie i okazało się, że właściwie całe życie szukaliśmy siebie nawzajem. Mamy wspólne zainteresowania, wiele tematów, wykształcenie choć w innym kierunku ale doskonale uzupełniamy się.
Okazuje się także, że łączy nas znacznie więcej i kto jak kto, ale właśnie my potrafimy najlepiej zrozumieć sie i wspierać.
Dzieli nas 250 km, ale to nie stanowi żadnej przeszkody. Co tydzień spędzamy wspólnie weekendy, a na wiosnę Andrzej przenosi się pod Warszawę i planujemy latem pobrać się.
Niektórzy mogą nazwać nasz związek jako tzw. przeznaczenie i osobiście wierzymy, że coś w tym jest. Urodziliśmy sie w tym samym roku, jesteśmy spod tego samego znaku zodiaku i numerologicznie to 2 z 9 w 1. Nigdy nie korzystałam z tego rodzaju znajomości (nie posiadam nawet profili na serwisach społecznościowych, nie korzystam także z komunikatorów).
Obydwoje zauważyliśmy reklamę Dopasowanych i prawie w tym samym czasie zarejestrowaliśmy się.
Nasza znajomość nie jest długa ale czujemy sie ze sobą tak, jakbyśmy znali się całe życie. Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi i bardzo dziękujemy jeszcze raz, że jesteście i to tacy skuteczni.
Ulepszajcie ten portal, tak, aby coraz więcej zbłąkanych duszyczek, poszukujących drugiej połówki mogło się połączyć.
Zawsze będziemy jednak wspominać Dopasowanych.
Pozdrawiamy serdecznie,
Małgosia i Andrzej
Marzena i Wojtek
Poznaliśmy się w listopadzie, obydwoje pochodzimy z Sierakowa.
Standardowo umówiliśmy się na tzw. kawę... I poleciało!
Spędziliśmy razem Sylwestra wybierając się wspólnie na bal karnawałowy, obecnie jesteśmy jak papużki nierozłączki, ciągle razem, przy pełnej akceptacji naszych dzieci i rodzin.
Planujemy wspólne życie.... Jest niesamowicie!
Marzena i Wojtek
Ania i Krzysztof
To niebywałe!
Tak jak on zarejestrowałam się w serwisie z czystej ciekawości i już po krótkim czasie odnaleźliśmy się dzięki Dopasowanym. Od pierwszego spotkania połączyła Nas wielka miłość, która ciągle trwa i kwitnie!
Mamy te same zainteresowania, patrzymy na świat przez te same okulary - słowem jesteśmy do siebie idealnie dopasowani :)
Mam wrażenie, że szukaliśmy się przez całe życie. Byliśmy osobno, lecz teraz dzięki Dopasowani planujemy wspólną przyszłość.
Serdecznie Was pozdrawiamy!
Ania i Krzysztof
(c) 2007 - 2012 Dopasowani.pl
Regulamin | Polityka prywatności | Dział obsługi klienta