Dopasowani.pl
Nie pamiętasz hasła?
Start Logowanie Rejestracja

Polityka prywatności

Serwis Dopasowani.pl, dalej zwany Serwisem ze szczególną troską dba o zachowania prywatności odwiedzających go użytkowników i podejmuje kroki zapewniające najwyższe bezpieczeństwo udostępnionych naszej firmie danych. Są one szczególnie chronione i zabezpieczone przed ingerencją osób trzecich. Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z art. 23 ust. 1, pkt 1,3 i 5 ustawy o ochronie danych osobowych. Firma zapewnia wszystkim zarejestrowanym użytkownikom realizację uprawnień, które wynikają z Ustawy o ochronie danych osobowych, a zwłaszcza prawo do wglądu, aktualizacji oraz usunięcia podanych przez siebie danych. Każdemu Użytkownikowi przysługuje również prawo wniesienia sprzeciwu w przypadkach określonych w przepisach tej ustawy.


Kwestie techniczne

Każda osoba korzystająca z Serwisu pozostaje anonimowa tak długo, aż sama nie zdecyduje inaczej. Dane zawarte w logach systemowych zbieranych przez Serwis mogą zawierać różne informacje, np. adres IP, dzięki któremu można ustalić skąd nastąpiło połączenie. Informacje te są wykorzystywane przez Firmę wyłącznie w celach technicznych, związanych z administracją serwerami oraz są wykorzystywane do zbierania ogólnych, statystycznych informacji demograficznych. Mogą być także udostępniane instytucjom do tego powołanym, jeśli zostanie stwierdzone naruszenie praw, próba włamania lub działanie na szkodę Serwisu.


Marketing

W sytuacji organizowania konkursów dla swoich Użytkowników Serwis może wykorzystywać dane kontaktowe Użytkowników do kontaktu z nimi, np. w celu konieczności powiadomienia o wygranej. Skrócone bądź objęte cenzurą nazwiska zwycięzców konkursów oraz/bądź ich adresy e-mail oraz/bądź nazwy miejscowości mogą być wykorzystane ponadto na stronie zwycięzców konkursów. Adresy Użytkowników mogą być dodawane do listy adresowej, wykorzystywanej przy promocji kolejnych konkursów tudzież innych przedsięwzięć marketingowych. Serwis może dostarczać swoim użytkownikom informacje komercyjne firm trzecich (tzw. mailingi) bez fizycznego udostępniania bazy adresów e-mail. Użytkownik może w każdej chwili zrezygnować z otrzymywania informacji o promocjach poprzez wyłączenie odpowiedniej opcji w ustawieniach swojego konta. Serwis może przeprowadzać sondaże zawierają pytania za pomocą poczty elektronicznej lub bezpośrednio na stronach WWW serwisu. Dane uzyskane z tego typu sondaży posłużą do tworzenia zbiorowego wizerunku użytkowników przekazywanego partnerom marketingowym. Dane mogą być także wykorzystywane są w celu publikacji na witrynie oraz w ogólnodostępnych czasopismach i witrynach internetowych jedynie w postaci informacji zbiorczych i bez zgody Użytkowników nie są udostępniane w innej formie. Zestawienia takie nie zawierają żadnych danych pozwalających na identyfikację pojedynczych Użytkowników.


Usunięcie konta

Serwis stwarza możliwość całkowitego usunięcie przez Użytkownika danych osobowych. Aby tego dokonać należy zalogować się na stronie Serwisu a następnie wybrać w profilu użytkownika usunięcie konta. Po weryfikacji konto zostanie usunięte z bazy danych Serwisu, o czym Użytkownik zostanie powiadomiony za pośrednictwem wiadomości e-mail.


(c) 2007 - 2012 Dopasowani.pl
Regulamin | Polityka prywatności | Dział obsługi klienta