Dopasowani.pl
Nie pamiętasz hasła?
Start Logowanie Rejestracja

Serwis Dopasowani jest nowym obliczem szeroko rozpowszechnionych w Internecie serwisów randkowo-społecznościowych. Portal wykorzystuje mechanizm naukowego doboru partnerskiego, aby zasugerować Tobie osoby najbardziej odpowiadające charakterologicznie. Dodatkowe pytania opracowane przez naszych specjalistów pozwalają również określić styl życia każdego z nas i zasugerować partnerów, z którymi łączy nas coś więcej niż tylko spójność osobowości.

Inspiracją jego powstania była chęć stworzenia mechanizmu, który pomógłby w odnalezieniu i poznaniu osób, które odpowiadają profilowi (ogólnemu charakterowi) danego użytkownika.

Istniejące dotychczas serwisy randkowo-społecznościowe oferują jedynie rejestrację osób na swoich stronach internetowych, po czym użytkownik sam musi poświecić czas na przeszukanie tysięcy profili w celu znalezienia tych, które wydają się dla niego interesujące. W rzeczywistości kilka informacji zamieszczonych na stronach serwisu nie może jednak gwarantować, iż odszukana osoba będzie dzielić te same zainteresowania, co użytkownik i będzie odpowiadać jego profilowi oraz charakterowi.

Sam profil psychologiczny bazuje na Enneagramie, ktory jako nauka klasyfikuje ludzkie charaktery oraz wystepujące między nimi relacje dzieląc je na 9 podstawowych typów oraz 18 podtypów. Każdy z tych typów posiada swoje własne motywy działania, własne obawy, leki oraz własne sposoby rozwiązywania problemów. Każda osoba posiada tylko jeden typ charakteru, który się rozwija w okresie dzieciństwa i przyjmuje się, że jest on niezmienny podczas całego życia.

Serwis Dopasowani oferuje całkowicie odmienne rozwiązanie: w miejsce nieefektywnego internetowego katalogu profili proponujemy rewolucyjne podejście, dzięki któremu użytkownik serwisu jest w stanie odszukać profile osób najbardziej odpowiadających jego charakterowi i zainteresowaniom. Po wypełnieniu odpowiedniego testu (niezbędnego do zarejestrowania się w serwisie) system jest w stanie zaproponować użytkownikowi grupę osób odpowiadających jego profilowi, co stwarza niepowtarzalną szansę na poznanie odpowiedniego partnera.

Pomóż miłości, wypełnij test i sprawdź ZA DARMO nasze propozycje partnerów!

(c) 2007 - 2012 Dopasowani.pl
Regulamin | Polityka prywatności | Dział obsługi klienta